Paminklai Vilniuje

► Ieškote kokybiško, originalaus ir gražaus paminklo?

Paminklus ir kitus gaminius siūlome tik iš tvirto, aplinkos poveikio (saulės, šalčio, lietaus) nebijančio granito, kuris nepraras savo savybių, bei atrodys nepriekaištingai ir po daugelio metų. Pas mus paminklai gaminami iš skandinaviško  “Aurora”, “Kuru grey”, “Vanga”, "Baltic green", “Karelijos” granito. Paminklai iš šių granitų yra ne tik gražūs, bet ir labiausiai tinkantys mūsų klimato sąlygoms, todėl galite būti tikri, kad tinkamai sumontuotas paminklas bus AMŽINAS. Gamybai visada naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas, ko pasekoje galime jums pasiūlyti ne tik estetiškai dailius, tačiau ir ilgaamžius gaminius. Granitą užsakome iš patikimų importuotojų, galinčių užtikrinti, kad jis atitinka aukščiausios kokybės reikalavimus. Gamindami patys, galime Jus užtikrinti geriausias sąlygas paminklo įsigijimui.

Paminklų gamyba

► Norite, kad paminklas būtų individualus ir vienetinis, pagamintas būtent Jūsų artimajam?

Jeigu nerasite patinkančio paminklo mūsų asortimente, galime pagaminti pagal Jūsų nuotrauką, piešinį, eskizą ir pan. Taip pat mūsų paminklų dizaineris gali nubraižyti išskirtinį ir vienetinį paminklą, kurį mes vėliau pagaminsime. Tokiu būdu Jūs galite pasirinkti jums patikusio akmens rūšį, išmatavimus, bei įvairius originalius sprendimus.

► Kokie paminklai gaminami pas mus?

Pas mus gaminami Paminklai iš vienos, dviejų, trijų ir daugiau dalių. Paminklus galime kombinuoti iš skirtingų granitų rūšių, taip priderindami kelias skirtingas spalvas vienam bendram gaminiui. Taip pat vienam paminklui gali būti panaudoti keli skirtingi granito apdirbimo būdai. Pagal apdirbimo būdą, siūlome: poliruotus, tašytus, degintus, skaldytus ir bučiarduotus paminklus.

Įsigijus paminklą, taip pat siūlome:

  • Graviravimo ir iškalimo paslaugas (tekstas, ženklai, portretai, šventi paveikslai)
  • Bronzos gaminių montavimą   
  • Pervežimą, bei paminklo sumontavimą kapavietėje
  • Kompleksinius ir pavienius kapų tvarkymo darbus

► Pagal kokius kriterijus reikėtų rinktis paminklą?

Paminklai kapams parenkami pagal kapavietės dydį, laidojamų žmonių skaičių kapavietėje, kapavietės dizainą, bei aplinką, kurioje yra kapavietė. Maži paminklai, kur kas geriau atrodys mažesnėse kapavietėse, kai tuo tarpu didelėse jie neatrodys savo vietoje, matysis neproporcingumas. Didesnių paminklų paviršiaus plotas leidžia įterpti daugiau vardų, simbolių, užrašų, kas ypač svarbu didesnėse kapavietėse, kur laidomųjų žmonių skaičius yra didesnis. Paminklai taip pat parenkami pagal esamą ar būsimą kapavietės dizainą, kiek įmanoma labiau priderinant spalvas, raštą ir struktūrą. Siekiant lengvesnės priežiūros ir suderinamumo, reikėtų atsižvelgti ir į aplinką, kurioje yra kapavietė.

► Sprendimai, kai ant paminklo trūksta vietos užrašams.

Paminklai, jų dydis ir išmatavimai, turi būti parenkami atsižvelgiant į laidomųjų žmonių skaičių kapavietėje, tačiau ką daryti, jeigu paminklas yra senas, o nauji laidojimai nebuvo ateityje planuojami ir naujų simbolių iškalimui pritrūkote vietos. Taip dažnai nutinka dėl neproporcingo vietos užrašams, portretams ir šventiems paveikslams paskirstymo. Vienas iš sprendimų yra peršlifuoti esamą paminklą ir geriau paskirtstyti esamą vietą, tačiau ne visada šis sprendimas bus finansiškai teisingiausias. Paminklai ir jų peršlifavimas, reikalauja esamo paminklo demontavimo, pervežimo, šlifavimo, poliravimo, senų ir naujų simbolių iškalimo, atgalinio pervežimo ir sumontavimo darbų, kas dažniausiai įtakoją nemažą kainą, ypač jeigu paminklai labai masyvūs. Kitas galimas sprendimas, jeigu tai įmanoma, prie esamo paminklo primontuoti deramos formos granito paminklinę lentelę, ant kurios bus iškalti nauji užrašai. Paminklai su tokiomis primontuotomis lentelėmis, parinkus tinkamą granito akmenį, gali atrodyti labai originaliai ir gražiai, o taip pat toks sprendimas dažniausiai kainuoja daug mažiau, negu paminklo peršlifavimas. Jeigu to padaryti neįmanoma arba nenorima, galima šalimais paminklo sumontuoti taip  vadinamą granitinę „pagalvėlę“ ar pjedestalą priderinus prie esamos aplinkos, ant kurių būtų sumontuoti ar iškalti norimi užrašai.

Paminklų kainos

► Kiek kainuoja kokybiški paminklai? Nuo ko priklauso jų kaina?

Paminklų kaina pas mus prasideda nuo 100 eurų. Tai būtų nedideli, vienos dalies paminklai su vienos pusės poliruota dalimi ir skaldytomis kraštinėmis. Didesni, iš visų pusių poliruoti, vienos dalies paminklai kainuoja nuo 300 €. Dviejų dalių paminklų kainos gali svyruoti nuo 300 € iki 800 €. Trijų ir daugiau dalių paminklai brangiausi, ir jų kainos prasideda nuo 700 € ir gali siekti 2000 €. Paminklų kainas tiesiogiai įtakoja: sunaudoto granito kiekis (paminklo storis, plotis, aukštis),  granito rūšis, jo apdirbimas (pvz. įvairūs rankų darbo originalūs sprendimai kainuos brangiau).

Susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums išsirinkti labiausiai tinkantį paminklą. Esame įsitikinę, kad galime Jums pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį!